Політика конфіденційності
Правила та умови Українська Школа Інвестицій надає доступ до навчальних онлайн-курсів, який учасник отримає після оплати. Наповнення курсу відбувається безпосередньо під час навчання на курсі. Доступ до матеріалів зберігається за учасником і після закінчення онлайн-курсу. Тривалість навчання залежить від наповнення курсу та не займає більше, ніж два місяці.

Що ми робимо з вашою персональною інформацією? Адреса вашої електронної пошти, номер телефону та ваше ім'я ми використовуємо в наступних цілях: для надання вам інформаційних продуктів і послуг, проведення опитувань з метою визначення інформації, яка вам потрібна; для обробки ваших запитів в службу підтримки клієнтів; для розсилки новин та рекламної інформації про продукти, послуги, спеціальні пропозиції, продукти та послуги обраних партнерів в межах, дозволених чинним законодавством, або відповідно до ваших побажань для розсилки службових повідомлень

Згода з розсилкою. Для інформування вас про можливі знижки, бонуси, відкриті актуальні курси ми просимо залити вас свої контактні дані, а саме: телефон, email та ім'я. Залишаючи свої контактні дані ви даєте згоду: на використання для подальшого спілкування та співпраці з вами, інформування вас про нові заходи та відкриті курси, інформування щодо відкриття нових проектів, організовані нами самостійно або у співпраці з іншими компаніями.

Відмова від підписки. Якщо ви більше не хочете отримувати від нас повідомлення, перейдіть за посиланням, яке зазначено у будь-якому нашому листі.

Правила повернення коштів. Українська Школа Інвестицій не повертає кошти після повної оплати або оплати частинами будь-якого курсу на сайті навчального курсу.

Контактна інформація
+380 (67) 539 52 66