Інвестиції

ТОП-5 фільмів про інвесторів та інвестиції

Друзі, привіт 🙂

Сьогодні ми підготували для вас підбірку цікавих фільмів про інвесторів та інвестіції, у яких розкриваються ази їх професійної діяльності.

Отож, поїхали:

🎥«Гра на пониження» (2015)

Фільм знятий на основі книги Майкла Льюїса «Велика гра на пониження. Таємні пружини фінансової катастрофи». Зокрема, в ньому розповідається про фінансову кризу 2007-2008 рр., яку змогли передбачити група фінансистів-аналітиків, та, в свою чергу, зіграли на зниженні курсу іпотечних облігацій.

Фільм отримав «Оскар» в номінації «Кращий адаптований сценарій».

🎥 «Занадто крутий для невдачі» (2011)

Цей фільм також про кризу 2008 р. В головній ролі - міністр фінансів США Генрі Полсон, який шукає способи з найменшими втратами вийти з фінансової катастрофи. Найцікавіше те, що фільм знятий на основі реальних подій, тому надає досить таки реальну та корисну інформацію.

🎥 «Уолл-стрит» (1987)

Кінострічка про брокера Бада Фокса. Він починає співпрацювати зі своїм куриром у інвестиційному бізнесі - Гордоном Гекко, який навчить його всім тонкощам професії.
Фільм отримав премію «Оскар» і «Золотий глобус» за кращу чоловічу роль.


🎥 «Тюремна біржа» (1987)

Досить цікава кінокартина, яка вчить не здаватись за будь яких умов. В головній ролі співвласник невеликої компанії Хербі Альтман. Його підставив партнер, тому він опинився у в’язниці. Чоловік не падає духом і створює справжню біржу прямо там.

🎥 «Банкрутство» (2010)

Головний герой фільму винайшов унікальну схему трейдингу, яка приносить йому небачений успіх. Проте невдовзі успіх відвернеться від хлопця і йому важко впоратись із власною могутністю.

Гарного перегляду 😎