Інвестиції

З чого складаються активи королівської родини?

👑 З чого складаються активи королівської родини?

Британська монархія – одна з найвідоміших у світі. Їхнє багатство оцінюється більш ніж у 100 мільярдів фунтів стерлінгів, причому більша його частина припадає на їхні земельні володіння та колекції творів мистецтва. Сім'я також отримує подарунки від іноземних високопосадовців та урядів, які поповнюють їхню колекцію.

💂‍♀️Нерухомість – найбільший актив королівської родини, вартість якого оцінюється приблизно у 560 мільйонів доларів. Сюди входить все – від замків до величних будинків та квартир.
Але на відміну від багатьох інших активів, що належать європейським королям, у цю суму не входить нерухомість у Лондоні чи інших великих містах: Королева не володіє Букінгемським палацом або Віндзорським замком – вона орендує їх у британського уряду на довгостроковій основі. Те саме відноситься до замку Балморал у Шотландії та Сандрінгемському будинку в Норфолку.
Інші об'єкти нерухомості розкидані по всій Великій Британії. Це близько 15 замків (включаючи Віндзорський), близько п'яти палаців (включаючи Букінгемський палац), кілька маєтків і ферм, що становлять понад 1 мільйон акрів землі, а також міські будинки та квартири в Лондоні та Единбурзі.

💂Колекція творів мистецтва сім'ї оцінюється в 1 мільярд доларів та включає роботи Пікассо, Ренуара та інших.
Рада з мистецтва заявила, що ці твори "являють собою значну частину найціннішого у світі приватного мистецтва".

💂Хоча королівська родина не має власних яхт (їх надає уряд), у їхньому розпорядженні в будь-який момент часу знаходиться кілька яхт, включаючи Enigma (122-футове вітрильне судно) та Serene (115-футова моторна яхта).

💂Вважається, що вони володіють від 40 до 50 маєтками по всій Європі, включаючи замок Балморал в Абердінширі (Шотландія), який був куплений за 45 мільйонів фунтів стерлінгів в 1852 і де королева Вікторія провела більшу частину свого дитинства, і Сандрінгем Хаус у Норфолку (Англія), який був куплений королем Едуардом VII за 10 мільйонів фунтів стерлінгів під час його правління понад 90 років тому в рамках угоди з лордом Ротшильдом, який хотів знести його, щоб збудувати на його місці інший особняк; Однак цього так і не сталося, тому що лорд Ротшильд помер до того, як було досягнуто прогресу в будівництві, тепер ми знаємо чому.

💂Коштовності корони – одні з найвідоміших експонатів Королівської колекції. Вони виставлені в Лондоні в лондонському Тауері і складаються зі сфери, скіпетру та меча.
Особиста корона королеви була виготовлена для її коронації в 1953 її батьком королем Георгом VI. Корона зроблена із золота та інкрустована більш ніж 3 000 діамантів, включаючи 26-каратний сапфір під назвою "Чорний принц" на честь Генріха V, перше ім'я якого було принц Гаррі Віндзор III.

💂Королівська сім'я також отримує подарунки з різних країн, вартість яких може обчислюватись мільйонами фунтів стерлінгів. Ці подарунки часто використовуються з благодійною метою і включають все: від картин і коштовностей до автомобілів і яхт. Коли королівська сім'я більше не хоче чи не потребує подарунків, вони продають їх на аукціоні, щоб зібрати гроші для благодійних організацій.

Сподіваємося, що вам сподобалося дізнаватися про цінності, що належать королівській родині, яка багато в чому схожа на нас! У них є будинки та автомобілі, але їхнє найцінніше майно – це безцінні скарби, які будуть передаватися з покоління в покоління.