Хлопець вперше почув про Біткоїн в далекому 2017 році. Він багато читав, дізнавався про це і вийшов на ринок в 2018-му. 📊
Ярослав вчився на власних досягненнях і помилках. Подолавши довгий та нелегкий шлях, він хоче поділитися з вами унікальною стратегією торгівлі на крптовалютному ринку.
Ярослав також є одним із засновників аналітичної компанії Crypto Tiger’s Team. Він розробляє особливі програми для трейдерів. Їх метою є розробка унікальної і прибуткової стратегії.
Зараз Ярослав працює над Алгоритмічним трейдингом (торговим роботом), який допомагає генерувати дохід 24/7 впродовж всього року.
Його ціль - навчити і показати вам, що трейдинг - це лише набір психологічних та математичних параметрів і в сокупності вони дають вам бажаний результат.😎