Інвестиції

Україна цікавить інвесторів

Україна цікавить інвесторів😏

🧐У Нью-Йорку відбулись зустрічі міністра економіки України Юлії Свириденко з представниками провідних світових компаній, таких як U.S. Steel, JP Morgan, General Electric, MUFG Bank, Honeywell, Halliburton.

Таким чином, флагмани світового бізнесу готові до серйозного предметного діалогу щодо потенційного долучення до інвестиційних проектів.🥰

Закордонні інвестори зацікавлені інвестувати у такі сфери, де створюється висока додана вартість, продукція яких може бути конкурентною на світових ринках.

😊Для прикладу це можуе бути:

~ Оборонно-промисловий комплекс. Захист держави та гарантія нашої безпеки в майбутньому. Окрім того, розвиток Military-tech та оборонно-промислового комплексу посилять експортний потенціал країни.

~ Металургія та металообробка. Україна має досвід металургійних високотехнічних процесів і повного циклу виробництва титану та титановмісної продукції. Здатні утримувати нішу на ринку заліза прямого відновлення і "зеленої" металургії.

~ Енергетика. Можемо генерувати десятки, а, можливо, і сотні гігават "зелених" електричних потужностей і мільйони тонн "зеленого" водню. Запропонуємо Європі альтернативу "брудній" російській енергії.

~ Природні ресурси. Україна багата на мінеральні ресурси у високій концентрації та в безпосередній близькості один від одного. Країна має значні запаси вугілля, залізної руди, природного газу, марганцю, солі, нафти, графіту тощо.

~ Агропромисловий комплекс. Україну вважають "житницею Європи", але вона буде ще й "продовольчим кошиком" світу.

~ Логістика та інфраструктура. Географічне розташування України робить її важливим транзитним коридором для торгівлі.

~ Промислове виробництво. Україна має велику мережу машинобудівних підприємств, які виробляють турбіни та електрогенератори, залізничні вагони, гірниче та сільськогосподарське обладнання, верстати, авіаційні двигуни, виробниче обладнання для легкої та харчової промисловості.

~ Деревообробка та меблеве виробництво. Україна може стати меблевою фабрикою континенту. У нас є ресурсна база та зручна логістика для доставки готових товарів.

~ Фармацевтика. Ця галузь є одним із лідерів інвестицій. Українські фармацевтичні компанії відповідають міжнародним стандартам, більшість виробничих потужностей частково відновлено відповідно до GMP.

~ Інноваційні технології. Ми першими перетворили більшість особистих офіційних та державних документів на діджитал-рішення. Україна посідає 4 місце у світі за обсягом фінансових операцій за допомогою мобільних пристроїв. Та четверта в світі за кількістю користувачів криптовалюти.